Wynajem Nieruchomości

W 2011 roku oferta handlowa FUH "TAS" Marek, Grażyna, Angelika Frączkiewicz Sp.J. została poszerzona o najem nieruchomości. Mamy przyjemność zaoferować Państwu najem powierzchni handlowych i biurowych w budynku (rok budowy 2011) zlokalizowanym w ścisłym centrum miasta Żyrardów, przy ul. 1-go Maja 17. Oferujemy konkurencyjne ceny  najmu !!! – cena i warunki do indywidualnej negocjacji.   

W pobliżu nieruchomości znajdują się banki, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, kościół, urząd miasta, apteki oraz sklepy. Istnieje dogodny dojazd do nieruchomości od strony ul. 1-go Maja 17. W odległości 450 m znajduje się dworzec autobusowy oraz stacja PKP, dzięki czemu istnieje atrakcyjne połączenie komunikacyjne m. in. z Łodzią i Warszawą, a także innymi miejscowościami. 

Idealne połączenie lokalizacji, wysokiej klasy architektury i funkcjonalności (budynek wyposażony m. in. w windę) dodatkowo zachęciło liczne grono obecnych Klientów do skorzystania z oferty najmu powierzchni. Aktualnie większość lokali została wynajęta.
W budynku mieszczą się m. in. przychodnia lekarska, gabinet dentystyczny, kancelaria adwokacka, liczne biura.Aktualnie oferujemy Państwu do wynajęcia:

Lokal o powierzchni użytkowej 36,76 m2


   


Lokal o powierzchni użytkowej 105,55 m²

Lokal o powierzchni użytkowej 72,48 m²
Lokal o powierzchni użytkowej 51,76 m²

Lokal o powierzchni użytkowej 51,50 m²