Nieruchomości

W 2011 roku oferta handlowa FUH TAS Marek, Grażyna, Angelika Frączkiewicz Sp.J. została poszerzona o najem nieruchomości. Mamy przyjemność zaoferować Państwu najem powierzchni handlowych i biurowych w budynku (rok budowy 2011) zlokalizowanym w ścisłym centrum miasta Żyrardów, przy ul. 1-go Maja 17. Oferujemy konkurencyjne ceny najmu !!! – cena i warunki do indywidualnej negocjacji.   

W sąsiedztwie budynku dominuje zabudowa plombowa, dla której charakterystyczne jest usytuowanie budynków w pierzejach ulic, a także w granicach działek (tzw. oficyny czynszowe). Budynek zlokalizowany jest od strony ul. 1-go Maja 17 i nowoprojektowanej drogi gminnej
w obowiązującej linii (w pierzei ulic). Z uwagi na funkcjonalność opisywanego budynku istnieje przejazd łączący obie w/w ulice. Tworzy to swoistą przestrzeń publiczną stanowiącą charakterystyczny dziedziniec. W pobliżu nieruchomości znajdują się banki, zakład ubezpieczeń społecznych, kościół, urząd miasta, apteki oraz sklepy. Istnieje dogodny dojazd do nieruchomości od strony ul. 1-go Maja 17. W odległości 450 m znajduje się dworzec autobusowy oraz stacja PKP dzięki czemu istnieje atrakcyjne połączenie komunikacyjne m. in.
z Łodzią i Warszawą, a także innymi miejscowościami. 

Idealne połączenie lokalizacji, wysokiej klasy architektury i funkcjonalności (budynek wyposażony m. in. w windę) może dodatkowo zachęciło dotychczas liczne grono Klientów do skorzystania z oferty najmu powierzchni. Aktualnie większość lokali została wynajęta.
W budynku mieszczą się m. in. przychodnia lekarska, gabinet dentystyczny, kancelaria adwokacka, liczne biura.